DEKOR ŞART

Ankara`da Gergi Tavan, Tezgah Arası Cam, Duvar Kağıdı ve Dekorasyon hizmeti veren firmamız Dekor Şart Dekorasyon, anahtar teslim projeler yapmaktadır. Hayalinizdeki yaşam alanları için doğru adresteniz.

İletişim

Ulubey, Taşdelen Cd. No:54, 06080 Altındağ/Ankara

Email: dekorsart@gmail.com
Tel: 0544 148 06 06
Tel: 0506 745 95 47

Faydalı Bağlantılar

Ankara'da Gergi Tavan - Tezgah Arası Cam - Duvar Dekoru - Tavan Dekoru - Duvar Kağıdı - 3D Tavan Dekoru

HAKKIMIZDA VE TARİHÇEMİZ

DEKORŞART

a

DEKOR ŞART

Ankara’da Gergi Tavan Firması denildiğinde akla ilk gelen firma olarak Dekorşart’ ı diğer firmalardan ayıran en büyük özelliğimiz; Zamanında ve kaliteli iş teslimini kendine ilke edinerek hızla büyümüş ve tüm imalatlarını kendi bünyesi altına toplamıştır. Birçok şehirde ve Ankara’da Gergi Tavan işindeki bayileriyle beraber ortak projelere imza atarak kurumsal firmaların tercihini kazanmıştır.

Dekor Şart, Ankara’da Gergi Tavan sektöründe işi ile ilgili gerekli tüm fizibilite çalışmalarını tamamlamış ve alt yapısını tamamı ile bu işe uygun hale getirmiştir.
Geçen zaman zarfında müşterilerinin, tedarikçilerinin ve çalışanlarının da güvenini kazanarak Ankara’da Gergi Tavan sektöründe saygıdeğer bir yer edinmiştir. Geçen sekiz yıl içerisinde yurt içinde ve yurt dışında yüzlerce projeye başarı ile imzasını atmıştır.
Şirketimiz Avrupa’dan ithal ettiği yüksek kalitedeki pvc membranı bayilerinden gelen projeye göre şekilendirilmesi ve uygulamaya hazır hale getirilmesi işlemini kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. Ankara’da Gergi Tavan firması olarak Dekor Şart gergi tavan sektörünün en iyisi olmak için sürekli olarak kendini yenileyerek çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.
Ankara’da Gergi Tavan Firması Dekor Şart olarak, bizi tercih eden tüm müşterilerimizin taleplerine cevap vermeye çalışarak,ihtiyaçlarını bugün, yarın ve gelecekte de karşılamayı taahhüt etmekteyiz.

Ankara`da Gergi Tavan, Tezgah Arası Cam, Duvar Kağıdı ve Dekorasyon hizmeti veren firmamız Dekor Şart Dekorasyon ve Ankara’da Gergi Tavan anahtar teslim projeler yapmaktadır. Hayalinizdeki yaşam alanları için doğru adresteniz.

İŞİMİZ GÜCÜMÜZ DEKOR

Ankara`da Gergi Tavan, Tezgah Arası Cam, Duvar Kağıdı ve Dekorasyon hizmeti veren firmamız Dekor Şart Dekorasyon, anahtar teslim projeler yapmaktadır. Hayalinizdeki yaşam alanları için doğru adresteniz.