DEKOR ŞART

Ankara`da Gergi Tavan, Tezgah Arası Cam, Duvar Kağıdı ve Dekorasyon hizmeti veren firmamız Dekor Şart Dekorasyon, anahtar teslim projeler yapmaktadır. Hayalinizdeki yaşam alanları için doğru adresteniz.

İletişim

Ulubey, Taşdelen Cd. No:54, 06080 Altındağ/Ankara

Email: dekorsart@gmail.com
Tel: 0544 148 06 06
Tel: 0506 745 95 47

Faydalı Bağlantılar

ANKARA TEZGAH ARASI CAM

Tezgah Arası Cam Hakkında Bilgiler

a

Tezgah Arası Cam

Tezgah Arası Cam Nedir?

Ankara Tezgah Arası Cam panel mutfağınıza stil ve modernlik katacak bir uygulamadır. Kadınların mutfakta uzun süreler geçirmesi ve mutfakların daha şık ve modern olmasını istemesiyle ortaya çıkmıştır. 3D tezgah arası cam çalışmalarımız ile, mutfak arası cam paneller yerini dahada farklı ve şık bir boyuta taşımaktadır. Tezgah arası camlar mutfağınızda istenmeyen görüntüler, ağır temizlik gerektirecek durumların oluşmasına sebep olmaz, tam tersine şık görünen bir mutfağa sahip olursunuz.

Ankara Tezgah Arası Cam

Ankara Tezgah Arası Cam duvara montaj esnasında kullanılan malzemeler boyanızı, fayanslarınızı veya zeminde bulunan herhangi bir yüzeye tahrip edici özelliği bulunmaz. Kanserojen bir madde içermediği gibi uzun ömürlüdür ve insan sağlığını etkilemez. Tamamen kendi hayallerinizi istediğiniz desenleri veya resimleri, üç boyutlu grafik çalışmaları ile yansıtarak mutfağınızın dekorunu yenileyebilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek, yüksek baskı kalitesinde A sınıfı ürünler ve desenlerle, mutfaklarınıza farklı bir konsept katabiliriz. Mutfak tezgâh arası cam panelin montajı tarafımızca yapılır, oldukça basittir ve mutfağınız hiç bir yerine zarar verilmez. Bilgi ve uygulama için lütfen bizi arayın veya Tezgah Arası Cam Ankara ofisimizi ziyaret edin.

Tezgah arası cam modelleri nelerdir?

Ankara Tezgah Arası Cam firması Dekorşart olarak en güzel şekilde açıklayalım.

Tezgah arası cam modelleri seçerken, panoramik resimler seçilmesine dikkat edilmelidir. Tezgah arası cam uygulaması için istenilen resmi siz müşterilerimiz getirebilir veya arşivimizdeki fotoğraflardan birini seçebilirsiniz. Model seçerken resim kalitesine dikkat edilmelidir.

Tezgah arası cam fiyatları nedir?

Tezgah arası cam fiyatları metretül olarak fiyatlandırılır. Montajlı fiyat tezgah arası cam fiyatları işyeri teslim olarak da yapılmaktadır. Tezgah arası cam uygulamasının montajı kolay oldugundan dükkan teslim almanız fiyatı size daha ekonomik gelecektir. Tezgah arası cam fiyatları, camdaki fiyat artışlarına endekslidir, ayrıca yapan firmaya göre ve bölgeye göre değişmektedir. Seramik işçiliğin evinizde günlerce süren tadilatı göz önüne alındığında, tezgah arası cam uygulaması hem iş olarak hemde fiyat olarak size çok uygun gelecektir.

Tezgah arası cam nedir?

Tezgah arası cam, 6 mm temperli cam uzerine UV baskı yapılıp daha sonra boyanarak, tezgah arası cam resminin, mutfak dolabı tezgahının üzerine yapılmasıdır. Tezgah arası cam panellerimiz özel ölçüde yapılmaktadır. Montajı kolaydır ve eski seramiğinizin üzerinede uygulanabilir. Tezgah arası cam uygulaması ile evinizi kırmadan dökmeden, tadilat işi çıkarmadan mutfağınıza derinlik ve modernlik katar, 3D bir görüntü sağlar. Derz olmadığı için temizliği kolaydır. Priz delikleri yerinde ölçü alınıp hazır bir sekilde montaj yapılmaktadır. Tezgah arasi cam panelleri kesinlikle kırılmaz. Ankara Tezgah Arası Cam firması DekorŞart olarak Türkiye ve Avrupa’nın her yerine tezgah arası cam gönderimi yapmaktayız.

İŞİMİZ GÜCÜMÜZ DEKOR

Ankara`da Gergi Tavan, Tezgah Arası Cam, Duvar Kağıdı ve Dekorasyon hizmeti veren firmamız Dekor Şart Dekorasyon, anahtar teslim projeler yapmaktadır. Hayalinizdeki yaşam alanları için doğru adresteniz.