DEKOR ŞART

Ankara`da Gergi Tavan, Tezgah Arası Cam, Duvar Kağıdı ve Dekorasyon hizmeti veren firmamız Dekor Şart Dekorasyon, anahtar teslim projeler yapmaktadır. Hayalinizdeki yaşam alanları için doğru adresteniz.

İletişim

Ulubey, Taşdelen Cd. No:54, 06080 Altındağ/Ankara

Email: dekorsart@gmail.com
Tel: 0544 148 06 06
Tel: 0506 745 95 47

Faydalı Bağlantılar

GERGİ TAVAN NEDİR?

Gergi Tavan Hakkında Bilgiler

a

Ankara’da Gergi Tavan

Ankara’da Gergi tavan, iç mekanlarda tavan kaplamaları için kullanılan modern bir tasarım çözümüdür. Gergi tavanlar, asma tavanlar veya germe tavanlar olarak da adlandırılırlar. Bu tür tavanlar, genellikle tavan yüzeyine gerilen özel bir esnek membran veya bez malzemesinden oluşur. Bu malzeme, tavan yüzeyinin üzerine gerilir ve sabitlenir.

Gergi tavanların birkaç avantajı vardır:

  1. Estetik: Gergi tavanlar, düzgün, pürüzsüz bir yüzey sunar ve modern bir görünüm sağlar. Farklı renklerde ve desenlerde mevcuttur, bu da tasarım esnekliği sağlar.
  2. Gizli Altyapı: Tavanın üzerindeki mekanik, elektrik veya su tesisatı gibi altyapı elemanları gizlenebilir, bu da daha temiz bir görünüm elde etmenizi sağlar.
  3. Işık Yansıtma: Gergi tavanlar, ışığı yansıtarak mekanın daha aydınlık görünmesini sağlar.
  4. Akustik Özellikler: Özel akustik membranlar kullanarak gergi tavanlar, ses yalıtımı ve akustik performansı artırabilir.
  5. Kolay Bakım: Gergi tavanlar, temizlenmesi kolaydır ve lekelere veya küf oluşumuna karşı dayanıklıdır.

Gergi tavanlar, özellikle konutlar, ofisler, alışveriş merkezleri, hastaneler ve oteller gibi birçok farklı iç mekan tasarımında kullanılırlar. Bu tür tavanlar, estetik ve pratik avantajları nedeniyle popüler bir tercih haline gelmiştir.

Gergi Tavan Nedir?

Ankara’da Gergi Tavan isteğiniz İster düz, ister dairesel istersenizde farklı geometrik boyutlarda uygulanması mümkündür. Ankara’da Gergi Tavan sistemi farklı renk ve desenlerin, mükemmel sıra dışı teknik yapısı ve özellikleri ile istenilen şekle sokulması ile özel alüminyum profillerine ısıtıp, gerilerek uygulanması tekniğidir. Ev ve işyerlerinizin tavanları haricinde tonoz ve kubbe gibi radyuslu uygulamalara imkan sağlar. Farklı esnekliği sayesinde her projede kendine özel ve farklı tavanlarda özgün tasarım ve şıklık imkanı sunar. Gergi tavanların üzerine ankastre aydınlatma armatürleri konulabilir, arkadan aydınlatma yaparak soft ışık kaynağı olarak kullanılır.

Gergi Tavan Fiyatları

Tavan, duvar ve dekoratif amaçlıda kullanılan gergi tavanların fiyatları, uygulanacak olan yere, m² boyutuna, kullanılacak olan malzemeye ve talep edilirse aydınlatma özelliklerine göre değişmektedir. Fiyat ve bilgi için bize arayabilir yada Ankara’da Gergi Tavan Firmamız Dekorşart ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Gergi Tavan Özellikleri

Bakım ve boya gerektirmez ve çok kolay temizlenebilir. Gergi Tavan sudan ve nemden etkilenmez. Gergi tavanlar estetiktir ve ultraviyole ışınlardan etkilenmez. Hafiftir, yangında alev almaz ve hijyenik ve insan sağlığına zarar vermez. Üzerine istediğiniz resim ve desen baskısı uygulanabilir. Çatlama ayrılma gibi sorunlar çıkartmaz. İstediğiniz taktirde sökülüp tekrar monte edilebilir. Tarafımızca kısa sürede ve kolaylıkla montaj yapılır. Sizde ev ve iş yerlerinize gergi tavan uygulaması yaptırmak isterseniz, %100 Müşteri Memnuniyetini ön plana alarak çalışan DEKORŞART‘ın profesyonel ekibinden yararlanabilirsiniz.

Gergi tavan nedir?

Ankara’da Gergi Tavan olarak en güzel şekilde açıklayalım.

Gergi tavan uygulaması ultra viole baskı yapılarak, hd görüntü elde edilmesiyle, kalitesi yüksek resimlerin, evinizin veya iş yerinizin dış, iç ve nemli mekanlara uygulanmasıdır. Evinize gergi tavanla akustik bir hava olusturulması hedeflenir. Gergi tavan koku yapmaz ve 20 yıl garantilidir. Kesinlikle solmaz ve montajı inşaat pisliği çıkarmamaktadır. Kısa sürede montajı biter ve evinizdeki tadilat süresi kısa zamanda tamamlanıp modern bir hava oluşturulur. Ankara’da gergi tavan sistemleriyle elektirik alt yapısını oluşturup, evinizi hem aydınlatıp hemde doğa, manzara, bulut, motif, desen, akvaryum, bayrak ve bir çok alternatif görsellerle yaşam alanlarını daha şık kılabilirsiniz.

Gergi tavan nasıl yapılır ve uygulanır?

Öncelikle gergi tavan yapılacak mekanın ölçüsü alınır. Alanın üzerine, istenilen veya müşterimizin istediği görselleri uygulayarak işlem başlatılır. Gergi tavan uygulamak için gereken ekipmanlar gergi tavan çıtası, gergi tavan ısıtıcısı, gergi tavan spatulası, vida, folyo ve aydınlatma led trafo malzemeleridir. Ankara’da Gergi tavan uygulaması yapılırken kesinlikle evinizde inşaat pisliği çıkmaz, uygulaması kısa sürer, günlerce evinizde tadilat gerektirmez.

Gergi tavan modelleri ve desenleri neledir?

Gergi tavan modellerini veya desenlerini, resim galerimizden seçerek, istenilen ölçüde yapmaktayız. Özel olarak hazırladığımız desenler ve grafik çalışmaları ile yaşadığınız mekana şıklık ve modernlik katabilirsiniz. Gergi tavan modellerini gerek bizim internet sitemizden veya farklı resim sitelerinden seçebilir yada kendi çekmiş olduğunuz resimleri uygulayabiliriz.

Gergi tavanların kullanım ömrü ne kadardır?

Ankara’da Gergi Tavan ev dekorasyonunda son dönemlerde pek çok kişi tarafından ilgi gören bir dekorasyon konu başlığı olmaktadır. Kişiler evlerinde farklılık yaratmak ve estetik görünüme sahip olmak için gergi tavan tasarımları ile yakından ilgilenmekteler. Ancak bu tasarımlara bakarken pek çok kişinin aklında gergi tavanların ne derece dayanıklı olduğu ya da ömürlerinin uzun olup olmadığı gibi sorular canlanır. Şunu söylemek gerekir ki sivri bir cisimle zorlanmadığı ve delinmediği sürece, son derece uzun ömürlüdür gergi tavanlar. Kişiler var olan tasarımdan sıkılmadıkları sürece ve de gergi tavan ürünü zorlanmadığı sürece evinize estetik görünüm katmak için uzun yıllar dayanıklı ve kullanışlı olur.

Gergi tavan akustik özellikleri taşır mı?

Ankara’da Gergi Tavan son yılların en sık tercih edilen ürünlerinden bir tanesidir. Pek çok kişi evinde estetik görünüm ve de farklılık için bu ürünleri seçer. Üstelik gergi tavanlar akustik olarak ses emme özelliğine de sahiplerdir. Bu da pek çok ofis ve daire için oldukça elverişli bir seçenek haline gelir. Gergi tavan üzerinde bulunan deliklerden geçen ses dalgaları ısı dalgalarına dönüşür. Bu da oldukça olumlu bir enerji dönüşümüne olanak tanır. Pek çok stüdyo ve ofis için bu özellik sayesinde, gergi tavanlar gittikçe popüler bir seçenek halini almıştır. Sizler de hem konfor ve estetik hem de enerji dönüşümü adına bu ürünü seçebilirsiniz.

Gergi tavanların temizliği nasıl yapılır?

Ankara’da Gergi Tavan son yıllarda ciddi ölçüde popüler hale gelmiştir. Pek çok kişi evini güzelleştirmek ve farklı bir hale getirmek için bu üründen faydalanma yoluna gitmektedir. Ancak pek çok kişinin kafasında bu gergi tavanların nasıl temizlendiği soruları da yer etmektedir. Oysa bu gergi tavanların en önemli özelliklerinden bir tanesi, leke tutmamalarıdır. Kolay kolay kirlenmezler. Kirlenme gibi bir durumda ise oldukça basit bir yöntemi vardır. Öncelik ile nemli ve yumuşak bir bez bulmanız gerekir. Bu bez ile fazla baskı yapmadan yumuşak hareketlerle gergi tavan üzerinde oluşmuş olan lekeyi silersiniz. Böylece lekeden bir iz kalmadığını görmüş olursunuz. Kullanım kolaylığını sizlere sunan bir üründür.

Gergi tavan fiyatları nedir?

Ankara’da Gergi tavan fiyatları montajlı gergi tavan fiyatları ve malzeme fiyatları olarak iki bölümde fiyatlandırılır. Gergi tavan sistemleri ithal malzeme olduğu için dolar bazında fiyatlanır ve buna bağlı olarak değişiklik gösterir. Gergi tavan fiyatları işi yapan firmaya göre değişkenlik göstermekle beraber kullanılan malzemelerin doğru ve kaliteli olması çok önemlidir. Solvent baskılı gergi tavanların evinize kesinlikle sokulmamalıdır. Kendinize ve ailenize zarar verir ve insan sağlığını tehlikeye atmaktadır. Ankara’da Gergi Tavan firması DEKORŞART olarak üretimini yaptıgımız gergi tavan fiyatları hem ekonomik hemde kalitelidir.

Gergi tavan ısı ve ses yalıtımı sağlar mı?

Ankara’da Gergi Tavan hep güzel ve estetik olarak ile bilinirler. Oysa diğer bir özellikleri de vardır. Bu ürünler enerjinin dönüşümü noktasında da oldukça olumlu etkiler yaratırlar. Örneğin gergi tavan üzerinde bulunan deliklerden giren ses dalgaları, burada toplanarak kendilerini ısı enerjisine dönüştürürler. Böylece ısı yalıtımı sağlanmış olur. Bu özellik bilhassa da ofisler ve de stüdyolar için, büyük daireler için oldukça olumlu bir sonuç yaratır. Bu nedenle de pek çok kişi hem evinde hem de ofisinde bu ürünleri görmek ister. Olumlu yalıtım faydaları dışındaki estetik ve farklı görünüş de modern bir çağda tercih edilmesini kolaylaştırır.

İŞİMİZ GÜCÜMÜZ DEKOR

Ankara`da Gergi Tavan, Tezgah Arası Cam, Duvar Kağıdı ve Dekorasyon hizmeti veren firmamız Dekor Şart Dekorasyon, anahtar teslim projeler yapmaktadır. Hayalinizdeki yaşam alanları için doğru adresteniz.